Dlaczego warto kupić samochód w autokomisie?

Dlaczego warto kupić samochód w autokomisie?

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu. Codziennie przeglądasz masę ogłoszeń internetowych, lecz gdy już postanowisz obejrzeć samochód na żywo zawsze zastają Cię jakieś niespodzianki. Sprzedający w internecie nie zawsze są wylewni o stanie technicznym auta i przebytych stłuczkach. Może więc czas udać się do autokomisu. Dlaczego tak wiele Polaków chętnie z nich korzysta?

1. Szeroki wybór aut
Komisy przepełnione są różnorodnymi samochodami i różnymi rocznikami. Szeroki wybór marek, klas a nawet kolorów sprawia, że mamy w czym wybierać. W komisie są auta używane, sprowadzane a nawet samochody poleasingowe. Wielu klientów przychodzi do komisu z założeniem zakupu konkretnej marki, a na miejscu okazuje się, że wybór pada na zupełnie inny model. Są także klienci stanowczy i zdecydowani. Komisy samochodowe nawet na specjalne zamówienie są w stanie zamówić auto pod klienta.

2. Widzisz co bierzesz
Auta używane w komisie dają klientowi możliwość ich zobaczenia, dokładnego przejrzenia, uruchomienia a nawet przejażdżki. Sprzedawcy bardzo dobrze znają ich historię i zgodnie z prawdą dzielą się nią. Nie kupujemy kota w roku.

3. Cena
Autokomisy oferują samochodu w różnych cenach. Często cena auta używanego lub samochodu poleasingowego jest dużo atrakcyjniejsza od cen samochodów wystawionych przez sprzedających w internecie. Dodatkowo, komisy są otwarte na negocjacje czy zamiany samochodów. To doskonały sposób, by zostawić stare auto w rozliczeniu i kupić nowe.

4. Bonusy
Zdarza się tak, że komisy proponują swoim klientom bonusy. W momencie kupna auta masz jeszcze kilka lat gwarancji lub ubezpieczenie masz dużo tańsze, ponieważ komis współpracuje z ubezpieczycielami. To doskonały sposób by zaoszczędzić kilka groszy choćby na paliwo.

Podsumowując, już wiemy dlaczego z roku na rok tak chętnie kupujemy auta używane w komisie. Nie zawsze stać nas na nowy samochód prosto z salonu. Nie zawsze nawet opłacalne jest jego kupienie w ten sposób. A komisy i ich bogate oferty zyskały duże zaufanie wśród klientów, którzy często do nich wracają.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *