Kupujemy samochód poleasingowy

Kupujemy samochód poleasingowy

Nie ma się, co bać samochodu poleasingowego. Wiele osób takimi samochodami jeździ i są naprawdę bardzo zadowolone. Oczywiście warto kupować krajowe samochody poleasingowe, bo wtedy można będzie w o wiele łatwiejszy sposób sprawdzić ich historię. Wiemy wtedy, jaki samochód ma przebieg i jakie miał wykonywane naprawy. Jeśli uczestniczy w kolizji albo innym zdarzeniu drogowym to wszystkiego się dowiemy.

Nie znajdziemy samochodu, który ma tak dobrze opisaną historię jak auto poleasingowe. Te samochody, które są oferowane przez handlarzy niby też są bezwypadkowe i naprawiane w serwisach, ale to tylko teoria.

Tutaj wiemy, że naprawdę jest wszystko tak jak zostało to opisane. Wystarczy zapoznać się z historią jednego, drugiego czy trzeciego samochodu, a będziemy wiedzieć, który z nich nam odpowiada. Trzeba czasami poświecić trochę czasu na szukanie, ale jeśli chcemy mieć samochód spełniający nasze kryteria to nie będzie czas stracony. Można będzie kupić dokładnie taki samochód, jaki jest nam potrzeby.

Można kupować samochód z małym silnikiem jak i większym. Nie ma problemu z kupnem samochodu wyposażonym w silnik benzynowy czy silnik wysokoprężny. Te drugie silniki są o wiele częściej spotykane, a to wszystko, dlatego że są przygotowane o wiele lepiej na dłuższe przebiegi. Trzyletni samochód firmowy będzie miał przebieg w graniach dwustu tysięcy kilometrów, ale wszystko zależne będzie od jego wielkości i gdzie konkretnie jeździł.

Samochód firmowy
Można kupić samochód poleasingowy i znowu zarejestrować go na firmę. Można oczywiście używać do prywatnych celów. Różni się od zwykłego samochodu tym, że ma z tyłu kratkę. To się opłaca mieć, bo przy przewożeniu bagażu czy zwierząt mamy oddzieloną kabinę pasażerską od bagażnika. To można powiedzieć, że jest nawet bezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli nam kratka przeszkadza albo nie chcemy żeby sąsiad widział, że mamy samochód poleasingowy to można to usunąć. Trzeba tylko zgłosić się do wydziału komunikacji, bo na przeglądzie mogą nam takie kratki szukać w samochodzie i jeśli jej nie ma to auto przeglądu nie przejdzie. Wszystko zależne jest od tego, na jakiego diagnostę trafimy. Jeśli nam nie przeszkadza kolor biały to wtedy jak najbardziej coś dla siebie wybierzemy. Firmowe samochody są w takim kolorze Pniewa nie wymagało to żadnej dopłaty, a każda firma chce schodzić z kosztów. Tym bardziej, jeśli takich samochodów jednorazowo kupuje kilka czy kilkanaście. Oszczędności są wtedy naprawdę bardzo duże, a przecież kolor to akurat najmniejszy problem. Ważny jest stan techniczny samochodu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *