Kupujemy samochód używany

Kupujemy samochód używany

W komisie, z ogłoszenia, czy na giełdzie? Gdzie najlepiej kupić samochód? Codziennie wielu z nas analizuje, gdzie znajdzie samochód, z którego będzie zadowolony i nie zostanie oszukany. My stawiamy na komisy. Ich doświadczenie, fachowość i profesjonalizm do tej pory ani razu nas nie zawiódł. Dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Oczywiście, komis komisowi nierówny. Są ich przeciwnicy i wielcy fani. Gdy zamierzamy kupić samochód porozmawiajmy ze znajomymi i wybierzmy ten sprawdzony, z bogatą ofertą. To jedna z zalet komisu. Posiadają bardzo bogatą ofertę wyboru. Mercedesy, BMW, Citroeny czy Fordy. Wszystko, czego poszukujemy znajdziemy w jednym miejscu.

Autokomisy oferują sprzedaż aut zarówno za gotówkę jak i na raty.
Często sprzedawcy posiadają o wiele atrakcyjniejsze oferty rat, niż banki czy inni kredytodawcy. Warto się z nią zapoznać, przy kupnie samochodu. To możliwość oszczędności nawet od kilku do kilkuset złotych.

Profesjonalna obsługa w autokomisie w fachowy sposób udziela wszelkich rad, wskazówek oraz innych niezbędnych informacji dotyczących sprzedawanych samochodów. Auta używane często mają swoją historię, dlatego też sprzedawcy chętnie w sposób rzetelny udzielają informacji klientowi, by ten poznał samochód, którym jest zainteresowany.

Wszystkie formalności dokonywane są w sposób rzetelny, sprawny, szybki i przede wszystkim dogodny klientom, by Ci czuli się bezpieczni i usatysfakcjonowani. Formalności zajmują oczywiście trochę więcej czasu niż w przypadku kupna samochodu z wolnej ręki, ale nie należy tego uznawać za wadę. W przypadku, gdy samochód nie działa jak należy lub mamy jakieś wątpliwości, zawsze możemy wrócić do komisu po pomoc.

Auta używane i samochody poleasingowe, które oferują komisy posiadają dużo atrakcyjniejsze ceny. Dodatkowo, sprzedawcy otwarci są na negocjacje ceny lub dodatkowe profity dla kupującego w postaci gwarancji na naprawę lub np. dodatkowego kompletu opon na zimę. To doskonały sposób by zaoszczędzić nawet do kilkuset złotych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *