Samochód poleasingowy to strzał w dziesiątkę!

Samochód poleasingowy to strzał w dziesiątkę!

Zainteresowanie samochodami poleasingowymi jest bardzo duże. Dawniej samochód firmowy źle się kojarzył, bo nikt o niego nie dbał i był wręcz zajeżdżany na drodze. Dzisiaj klientom się odmieniło, bo pojawił się leasing i dzisiaj o samochód trzeba dbać. Właśnie tak się skonstruowana umowa, że osoba, która bierze leasing musi naprawiać samochód, serwisować wszystko na czas. Jeśli tego nie zrobi to czeka ją kara.

Z drugiej strony chodzi też o to, że samochód wykorzystywany w firmie musi być pewny. Jeśli jest naprawiany na bieżąco to pracownik wie, że może nim jechać na drugi koniec kraju i że wróci bez najmniejszego problemu. Właśnie, dlatego firmy decydują się na takie rozwiązanie, bo im się to opłaca. Po trzech albo po pięciu latach takie samochody trafiają na rynek wtórny. Dawniej byłby rzadko kupowane, ale dzisiaj są wręcz poszukiwane, dlatego jeśli nas taki samochód interesuje to trzeba się spieszyć. Wtedy na pewno dotrzemy do takiej oferty, jaka spełni nasze wszystkie oczekiwania. Najczęściej takie firmowe samochody są dostępne w kolorze białym. Nie jest to jednak regułą, bo często można kupić nie tylko zwykłe kombi, ale można również kupić samochód szefa. Ten samochód również jest brany w leasing i kosztuje to wtedy bardzo dużo pieniędzy. Szefowi się znudził i bierze nowy samochód, a ten trafia na rynek. Wtedy można kupić luksusowe auto w bardzo dobrej cenie z małym przebiegiem. Warto takich okazji szukać. Można to zrobić przez Internet, bo wtedy na pewno utrafimy na coś, co sprawi, że będziemy bardzo zadowoleni. Dotrzemy do super oferty, ale musimy się spieszyć. Chętnych osób takich jak my będzie bardzo dużo, dlatego kto pierwszy dotrze na miejsce, obejrzy samochód i kupi ten jest zwycięzcą. Reszta musi dalej szukać jakiegoś samochodu dla siebie.

Szukamy poleasingowego samochodu
W komisie samochodowym można znaleźć takie samochody. Są bardzo popularne i często komis wie, która firm się ich pozbywa i trafiają właśnie do nich. Do wyboru mamy wtedy kilkanaście takich samych samochodów. Mają one niskie przebiegi, ale co ważne są pewne i sprawdzone. Mamy znaną całą historię napraw w takim samochodzie. Wiemy, co było wymieniane i kiedy. Nie znajdziemy lepszej oferty dla siebie, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Taki samochód jest bardzo zadbany, a co za tym idzie można będzie nim jeździć długie lata. Tym bardziej, jeśli kupimy samochód trzyletni. Wtedy jest prawie nowy i ma dwieście tysięcy kilometrów na liczniku. Warto udać się do komisu albo sprawdzić przez Internet, jaką ma dla nas ofertę.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *