Samochód z komisu – nowy czy używany?

Samochód z komisu – nowy czy używany?

Dzisiaj do wyboru mamy kilka miejsc, w których będzie można kupić samochód używany. Dawniej w grę wchodziła jedynie giełda samochodowa. Można było tam kupić przeróżne samochody w różnych cenach. Dzisiaj giełdy nadal są, ale jeśli się na nią pójdzie to można tam znaleźć wszystko, dosłownie wszystko poza oczywiście samochodami.

Nawet te giełdy, które były uważane za największe w Polsce dzisiaj świecą pustkami. Można kupić tam chemie, spodnie, buty, ale jeśli szukamy samochodu to można to zrobić przez Internet. Czasy się zmieniają i metody kupowania samochodów również. To, dlatego wiele osób prywatnych, handlarzy i komisów ogłasza się przez Internet, bo wiedzą, że tym samym można będzie o wiele łatwiej znaleźć klienta. Dla klienta nie ma znaczenia czy samochód jest sto kilometrów od jego domu czy trzysta. Jeśli jest bardzo dobra cena to samochód jest sprzedawany, a klient po niego jedzie. Oczywiście, jeśli uda się znaleźć samochód gdzieś blisko to jesteśmy z tego powodu zadowoleni, bo nie tracimy niepotrzebnie czasu. Na pewno każdego, kto chce kupić samochód znajdzie się odpowiedni model. Im mamy większe wymagania tym więcej czasu trzeba będzie poświecić na szukanie. Warto to zrobić, bo na pewno na tym zyskamy. Oczywiście im lepszy samochód tym wyższa cena, ale z tym raczej się liczymy i wiemy, czego można się spodziewać. Dla nas najważniejsze jest to żeby samochód był dopasowany do naszych potrzeb, a pod uwagę możemy brać naprawdę bardzo różne kryteria.

Nasz używany samochód
Te osoby, którym nie chce się za daleko jeździć w poszukiwaniu samochodów albo nie lubią chodzić od jednego handlarza do drugiego można polecić komis samochodowy. Tam znajdują się bardzo różne samochody. Mogą to być samochody poleasingowe jak i sprowadzane z Niemiec czy innego kraju. Oferta jest na tyle bogata żeby można było w jednym komisie kupić cos dla siebie. Komis gwarantuje nam, że samochód jest sprawdzony i pewny. Można liczyć na upusty, negocjacje cen czy dodatkowe ubezpieczenie od awarii samochodu. Taka gwarancja się nam bardzo przydaje, dlatego warto o nią zapytać, a wtedy będziemy wiedzieli, co nam komis oferuje.

Komisy, ale tylko profesjonalne można brać pod uwagę. Wybierając najlepszy komis wiemy, że będą tam pracować osoby znające się na samochodach. My możemy nic o tym nie wiedzieć, ale jeśli określimy im swoje wymagania to będą wiedzieli, co nam wybrać. Na takich osobach można będzie w stu procentach polegać. Nie pozostaje nam nic innego jak szybko udać się do takiego komisu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *