Zalety kupna samochodu w komisie

Zalety kupna samochodu w komisie

Na pewno jedną z większych zalet jest bogata oferta. Nie trzeba jeździć po mieście od jednej osoby do drugiej żeby sprawdzić czy pasuje nam to kombi, a może ten Van. W komisie przekrój modeli i marek jest bardzo duży, co oznacza, że w kilkanaście minut można obejrzeć i przymierzyć się do wielu z nich.

Często jest tak, że chcemy większe auto, ale kiedy do niego wsiądziemy to pozycja za kierownicą nie jest wygodna, siedzenia są twarde, a widoczność zła. Zmieniamy wtedy swoje wymagania i szukamy dalej innego samochodu. W dużym komisie zawsze znajdzie się dla nas taki samochód, który będzie dopasowany do naszych potrzeb. Jeśli nie znamy się na markach i modelach i tak naprawdę nie wiemy, na jakim aucie nam zależy to nie pozostaje nam nic innego jak zapytać pracownika komisu, co nam poleca. Jeśli jest to osoba z dużym doświadczeniem to ma ogromne szanse na to, że nam pomoże. Informacje o samochodach można też znaleźć w Internecie.

Mamy różne opinie, różne zalety jak i wady. Wszystko można znaleźć, ale trzeba szukać i jeszcze raz szukać. W przypadku komisów wiemy, co bierzemy, ponieważ każdy z samochodów można będzie sprawdzić z stacji diagnostycznej.

Można też się nim przejechać i sprawdzić czy to samochód dla nas czy nie. Nie musimy się spieszyć przy wyborze samochodu, bo przecież nikt nas nie goni. To nie jest promocja w supermarkecie. To poważny zakup, a im więcej pieniędzy wydajemy tym bardziej będziemy się nad tym zastanowić. Szybką decyzje trzeba będzie podjąć wtedy, kiedy trafiamy na okazje. Wtedy zastanawiamy się o wiele krócej i od razu finalizujemy transakcje. Nie chcemy przecież żeby samochód nam ktoś kupił.

Inne zalety kupowania samochodu w komisie
Na pewno mamy różne ceny za te same samochody. Jeśli chcemy mieć samochód bezwypadkowy z niskich i udokumentowanym przebiegiem to trzeba się liczyć z wysokimi kosztami zakupu. Można swoje stare auto zostawić w rozliczeniu, a zatem warto udać się do komisu i to wszystko sprawdzić. Pamiętajmy o tym, że cena, która jest napisana na kartce to cena wyjściowa i zawsze można ją negocjować. Chcemy przecież żeby obie strony były zadowolone i jeśli uda nam się cokolwiek z ceny zbić to już będzie dla nas zysk. Komis samochodowy żeby zachęcić nas do zakupu u nich często daje nam bonusy. To może być tańsze ubezpieczenie OC, ale może być również gwarancja na kilka miesięcy czy nawet kilka lat. Wszystkiego się dowiemy na miejscu. Wszystkie negocjacje cen przeprowadza się nie przez telefon, a bezpośrednio na miejscu i trzeba o tym pamiętać.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *